HR-SZOP.pl - System do Rekrutacji na Stanowiska Techniczne za Granicą
 dla pracodawcy

Pracodawca
Zamieszczaj
oferty pracy

Logo - oferty pracy
Wyszukaj ofertę pracy:

HR-SZOP.pl - System do rekrutacji na stanowiska techniczne za granicą
Serwis ogłoszeniowy PracaNaTeraz.pl jest częścią systemu rekrutacji HR-SZOP.pl. System ten został stworzony w 2010 roku. Od tego czasu nieustannie ewoluuje.

Jaki był cel utworzenia systemu HR-SZOP.pl?

W 2007 roku agencja pracy z Gdańska zaangażowana w rekrutację na stanowiska techniczne (monterzy, spawacze, elektrycy, etc.), z szczególnym uwzględnieniem branży stoczniowej, założyła serwis ogłoszeniowy PracaWStoczni.pl. Stał się szybko popularnym i docenianym narzędziem przez wiele firm w Polsce i poza jej granicami

W 2010 roku ze względu na poczynione duże postępy i rosnące zainteresowanie naszymi rozwiązaniami, postanowiliśmy założyć firmę, której celem było dopracowywanie istniejących rozwiązań, rozszerzanie o nowe narzędzia oraz zwiększanie skuteczności z uwzględnieniem nisz technicznych.

W 2011 roku powstał jeden system spinający wszystkie nasze serwisy rekrutacyjne, czyli HR-SZOP.pl. Z jego wdrożeniem utworzyliśmy również nowy serwis pracy - PracaNaTeraz.pl - jego zadaniem jest pozyskanie kandydatów zainteresowanych pracą za granicą.

W jakich branżach system HR-SZOP.pl jest najskuteczniejszy?

Przede wszystkim w branży stoczniowej, budowlanej, produkcyjnej. Ogólnie rozumianych branżach: ciężkiej, energetycznej oraz wydobywczej.

Ale nie rzadko zdarzają się rekrutacje w branży turystycznej, czy gastronomicznej, na które też aplikują nasi kandydaci.

Przed podjęciem decyzji o zakupie pakietu ogłoszeń, polecamy skonsultować się z naszymi przedstawicielami.Polecamy: