Szczegóły oferty pracy
Oferta archiwalna

Zadania

  • instalowanie i serwisowanie kolektorów słonecznych
  • bieżący nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem baterii solarnych
  • naprawa usterek systemów słonecznych
  • przygotowywanie raportów z przeprowadzonych prac

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie: technik elektryk, inżynier elektryk,
  • doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektromechaniki,
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wiedza z zakresu instalacji solarnych
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Oferujemy

  • Prace w renomowanej firmie,
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Nazwa firmy: Kowalski Consulting Sp. z o.o.

Branża: Przemysł energetyczny

Zamieszczono: 2011-02-28

Ważna do: 2011-04-30

Ilość wyświetleń: 688