Szczegóły oferty pracy

Spawacz tig 111,136,141

Norwegia, cala Norwegia

Oferta archiwalna

Miejsce pracy

stocznie Aibel i Aker

Rodzaj pracy

SPAWACZ, MONTER RUROCIAGOW, MONTER SEKCJI PLASKICH

Przejazd

zapewniony

Stawki

170-190 Nok/h

Wyżywienie

zapewnione

Ubezpieczenie

zapewnione

Zakwaterowanie

zapewnione

Zadania

  • Metoda 141,136,111 (dot. spawacz)
  • Po przeslaniu CV wysylam dokladny opis stanowiska wraz z opisem sitetestu ktory jest wymagany przed podjeciem pracy. Akceptujemy sitetest z np z:
  • Aker(Egersund, Stord, Verdal)
  • Noweco, Hammerfest
  • Svetek AS, Sandnessjoen
  • Aibel
  • Vitec AS, Verdal

Wymagania

  • Brane pod uwage sa tylko osoby ktore pracowaly lub pracuja na kontraktach w Norwegii !
  • jezyk angielski minimum srednio zaawansowany
  • wymagane certyfikaty DNV, TI, UDT, INSTYTUT SPAWALNICTWA

Oferujemy

  • calodzienne wyzywienie,
  • Kontrakt z pracodawca norweskim
  • wynagrodzenie 170190 Nok/h
  • OFERTY CV PROSIMY PRZESYLAC W J.ANGIELSKIM

Etapy rekrutacji

  • OFERTY CV PROSIMY PRZESYLAC TYLKO OSOBY PRACUJACE LUB KTORE PRACOWALY W NORWEGII W J.ANGIELSKIM

Czas pracy

168-225h/miesiac

Branża: Przemysł stoczniowy

Zamieszczono: 2011-08-08

Ważna do: 2011-11-08

Ilość wyświetleń: 5018