Szczegóły oferty pracy

Cieśla - murarz

Francja, okolice Moulins

Oferta archiwalna

Miejsce pracy

Przejazd

Koszty dojazdu zwracane przez pracodawcę

Długość kontaktu

1 do 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Okres próbny

1 miesiąc

Stawki

1300 euro netto/miesiąc za pracę w wymiarze 39 h/tydzień

Wyżywienie

we własnym zakresie

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie od kwoty średniej krajowej

Zakwaterowanie

Zapewnia pracodawca

Zadania

Murowanie, prace ciesielskie i inne

Wymagania

  • minimum 5 letnie doświadczenie w pracy jako murarz – cieśla
  • min. podstawowa znajomość j. francuskiego
  • znajomość rysunku technicznego i czytania planów
  • umiejętność obsługi narzędzi
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 1300 euro/miesięcznie za pracę w wymiarze 39 h/tydzień
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów dojazdu do Francji.

Czas pracy

39 h/tydzień

Branża: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Zamieszczono: 2011-10-12

Ważna do: 2012-01-31

Ilość wyświetleń: 872