Szczegóły oferty pracy
Oferta archiwalna

Miejsce pracy

  • Praca w firmie z sektora budowlanego, specjalizująca się w budowie i renowacji, robotach ziemnych itp.
  • Praca w Belgii

Zadania

  • przygotowanie wykopów pod fundamenty, piwnice,
  • kopanie dołów, rowów koparką tyou Fermec 860,
  • współpraca z innymi pracownikami, prace pomocnicze.

Wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia w branży budowlanej,
  • minimum 5 lat doświadczenia jako operator koparki,
  • wykształcenie techniczne,
  • certyfikat VCA ,
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • motywacja do pracy.

Oferujemy

  • stawka podstawowa: około 13,89 € brutto za godzinę pracy (stawka netto ok. 9,70 €),
  • możliwość pracy w nadgodzinach – płatnych dodatkowo 150%,
  • wynajęcie mieszkania za kwotę 65 euro tygodniowo,
  • pomoc w uregulowaniu formalności.

Branża: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Zamieszczono: 2012-07-05

Ważna do: 2012-07-12

Ilość wyświetleń: 1770