Szczegóły oferty pracy
Oferta archiwalna

Miejsce pracy

Cała Francja

Długość kontaktu

od miesiąc do kilkunastu miesięcy w zależności od umiejętności

Okres próbny

na okres jednego miesiąca

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie pokrywa pracodawca ( region paryski - Ile de France )

Zadania

montaż paneli słonecznych , montaż kotłów termodynamicznych , pomp ciepła

Wymagania

Poszukujemy osób mówiących po francusku !!!!

Oferujemy

umowę zlecenie, wszystkie świadczenia (ubezpieczenia ), atrakcyjne wynagrodzenie

Etapy rekrutacji

główny etap rekrutacji odbędzie się poprzez video-konferencję 25 stycznia we Wrocławiu ( rozmowa z pracodawcą )

Czas pracy

40 godzin + nadgodziny

Branża: Rolnictwo / Ochrona Środowiska / Ekologia

Zamieszczono: 2013-01-22

Ważna do: 2013-01-29

Ilość wyświetleń: 931