Szczegóły oferty pracy
Oferta archiwalna

Miejsce pracy

Dla naszego Klienta, fabryki fińskiej działającej w Urugwaju, poszukujemy doświadczonych izolerów rurociągów i zbiorników stalowych.

Zadania

zgodnie ze stanowiskiem

Wymagania

  • doświadczenie w sporządzaniu izolacji, przede wszystkim poliuretanowych rur ze stali nierdzewnej i zbiorników stalowych
  • doświadczenie w pracach projektowych na budowie fabryki papieru/celulozy/rafinerii
  • gotowość do zobowiązania się do pracy w trudnych warunkach ciepłego klimatu Ameryki Południowej
  • znajomość podstawowa angielskiego przydatna
  • ważny paszport konieczny

Oferujemy

wykonawca robót w Urugwaju, oferuje o pracę na warunkach fińskich

Etapy rekrutacji

Prosimy o CV z dokładnym opisem wykonywanych prac, metod, materiałów itp. musi być sporządzone w języku angielskim

Branża: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Zamieszczono: 2013-06-07

Ważna do: 2013-09-07

Ilość wyświetleń: 1596