Szczegóły oferty pracy
Oferta archiwalna

Zadania

  • Montaż domków jednorodzinnych o konstrukcji z paneli termoizolacyjnych
  • Montaż instalacji wodno – kanalizacyjnej

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w pracach hydraulicznych, pracach montażowych i wykończeniowych
  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego mile widziana

Oferujemy

  • Opieka koordynatorów polskojęzycznych
  • Atrakcyjne zarobki oraz umowa o pracę tymczasową z francuską agencją pracy tymczasowej
  • Zakwaterowanie na miejscu
  • Zwrot kosztów transportu

Branża: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Zamieszczono: 2013-07-30

Ważna do: 2013-10-30

Ilość wyświetleń: 719