Szczegóły oferty pracy

Malarz proszkowy

Finlandia

Oferta archiwalna

Miejsce pracy

praca za granicą

Zadania

  • obsługa maszyny do malowania profili: włączanie maszyny, zmiana kolorów, itp.,
  • sprawdzanie jakości produktów,
  • prace pomocnicze w dziale.

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyny do malowania proszkowego,
  • doświadczenie w malowaniu proszkowym długich elementów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym,
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz.

Oferujemy

  • wynagrodzenie: 9,67 euro brutto/h; (1000 do 1900 euro netto za miesiąc),
  • bonusy doliczone do stawki godzinowej uzależnione od efektywności pracy zespołu,
  • legalną i stabilną pracę za granicą,
  • organizację przelotu z Warszawy do Helsinek,
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie,
  • stałą opiekę polskiego koordynatora.

Branża: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Zamieszczono: 2013-08-19

Ważna do: 2013-11-19

Ilość wyświetleń: 772