Szczegóły oferty pracy
Oferta archiwalna

Zadania

spawanie

Wymagania

  • Wykształcenie co najmniej zawodowe (wyuczony zawód);
  • Umiejętność spawania metodą 311 Autogen;
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Samodzielność;
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na warunkach niemieckich;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego;
  • Możliwość długotrwałej współpracy;
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Branża: Produkcyjna

Zamieszczono: 2013-12-09

Ważna do: 2014-03-09

Ilość wyświetleń: 6175