Szczegóły oferty pracy
Oferta archiwalna

Stawki

Od 4000 do 6000 PLN

Zadania

  • praca na linii przy produkcji filetów z drobiu
  • obróbka filetów z drobiu za pomocą noża
  • praca na dłuższy okres czasu

Wymagania

  • doświadczenie na zmechanizowanej linii produkcji filetów z drobiu
  • mile widziane doświadczenie w pracy z nożem, na linii produkcyjnej przy wykrawaniu filetów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • motywacja do pracy oraz chęć pozostania w pracy na dłuższy okres czasu
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pełne ubezpieczenie
  • dobre warunki mieszkaniowe
  • opiekę na miejscu polskich koordynatorów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • transport do Holandii

Branża: Hotelarstwo / Turystyka / Gastronomia

Zamieszczono: 2013-12-11

Ważna do: 2014-03-11

Ilość wyświetleń: 599