Szczegóły oferty pracy
Oferta archiwalna

Zadania

  • Rejestrację korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • Koordynowanie obiegu księgowych dokumentów kosztowych w firmie
  • Współpracę z biurem rachunkowym
  • Wystawianie faktur sprzedażowych
  • Kontrolę, sporządzanie i archiwum dokumentacji prawnej
  • Prowadzenie sekretariatu: przyjmowanie gości oraz interesantów firmy

Wymagania

  • Minimum 6miesięczne doświadczenie zawodowe w pracach asystenckich (sekretariat, kancelaria prawna)
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną

Branża: Administracja Biurowa

Lokalizacja: Mazowieckie

Zamieszczono: 2014-01-24

Ważna do: 2014-04-24

Ilość wyświetleń: 3100