Szczegóły oferty pracy
Oferta archiwalna

Zadania

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z obszaru BPO/SSC, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Należności z j. angielskim w Łodzi

Wymagania

  • bardzo dobry język angielski w mowie i piśmie (C1, C2, native)
  • doświadczenie w dziale AR lub windykacji
  • doświadczenie w firmie z obszaru BPO/ SSC będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę na pełny etat w centrum Łodzi
  • kursy językowe
  • pakiet benefitów
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

Branża: Finanse / Bankowość / Ekonomia

Lokalizacja: Łódzkie

Zamieszczono: 2014-02-11

Ważna do: 2014-05-11

Ilość wyświetleń: 2830