Szczegóły oferty pracy
Oferta archiwalna

Zadania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów technicznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • dobra znajomość MS Power Point
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia

Wymagania

  • aktualizacja dokumentacji na obszarze produkcyjnym
  • przeliczanie oraz analiza wskaźników produkcyjnych
  • reorganizacja i wizualizacja stanowisk peryferyjnych
  • kontrola, usprawnianie 5S na obszarze produkcyjnym
  • optymalizacja zadań i zakresu obowiązków na stanowisku pracownika przygotowania narzędzi procesowych
  • udział w projektach związanych z przezbrojeniem maszyn na linii produkcyjnej, zbieranie i analiza danych
  • analiza czasu pracy maszyn i ich największych strat

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • atrakcyjny pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • możliwości osobistego rozwoju

Branża: Produkcyjna

Lokalizacja: Łódzkie

Zamieszczono: 2014-02-26

Ważna do: 2014-05-26

Ilość wyświetleń: 9121