Szczegóły oferty pracy
Oferta archiwalna

Zadania

  • Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób.
  • Aktualnie dla naszego Norweskiego klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko
  • Kucharz

Wymagania

  • wykształcenie w zawodzie kucharz – warunek konieczny
  • min. 3 lata udokumentowanego i aktualnego doświadczenia w zawodzie kucharz
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • zatrudnienie na norweskich warunkach w Adecco Norge AS
  • zatrudnienie na min. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • stawka podstawowa od 152,38 nok /godz. brutto
  • możliwość skorzystania z oferty mieszkaniowej Adecco
  • możliwość uczestnictwa w kursach doszkalających

Nazwa firmy: Adecco

Branża: Hotelarstwo / Turystyka / Gastronomia

Zamieszczono: 2014-02-28

Ważna do: 2014-05-28

Ilość wyświetleń: 236