Szczegóły oferty pracy

Miejsce pracy

Praca w Finlandii.

Przejazd

na koszt firmy

Ubezpieczenie

wg przepisów fińskich

Zakwaterowanie

mieszkanie kompletnie wyposażone , częściowo odpłatne

Zadania

Toczenie m.in walów do maszyn używanych przy produkcji papieru.

Wymagania

  • Udokumentowany staż pracy . Doświadczenie i znajomość sterowania Engelhardt (G) lub Fanuc. Praca na tokarce Wagner . Średnica toczenia Ø = 2000 mm
  • Rozstaw: 11000 mm, waga elementów do 40 ton.

Oferujemy

praca na warunkach fińskich

Etapy rekrutacji

Prosimy o CV TYLKO PO ANGIELSKU!!!

Czas pracy

Nazwa firmy: WorkPower Oy

Branża: Inżynieria / Konstrukcje

Zamieszczono: 2018-10-15

Ważna do: 2018-11-15

Ilość wyświetleń: 7865