Szczegóły oferty pracy

Miejsce pracy

Do ustalenia

Zadania

  • W związku z formowaniem konsorcjum, przystępującego do przetargów PSE SA w zakresie budowy i modernizacji sieci elektroenergetycznej, nawiążemy współpracę z osobami o kwalifikacjach:
  • Kierownik robót budowlanych
  • Przygotowanie dokumentacji formalnej, niezbędnej do rozpoczęcia realizacji części budowlanej projektu,
  • Udział w przekazaniu dokumentacji pozwoleń budowlanych Klientowi,
  • Analiza dokumentacji projektowej oraz kontraktów na prace instalacyjne przed zatwierdzeniem końcowym podwykonawców,
  • Sprawdzania jakości, terminowości, realizacji kontraktów montażowych prowadzonych przez podwykonawców ,
  • Monitorowanie harmonogramu projektu realizacji prac,
  • Prowadzenie negocjacji z podwykonawcami,
  • Miesięczne rozliczanie końcowych z podwykonawcami,
  • Koordynacja prac między podwykonawcami i przedstawicielami wykonawcy,
  • Koordynacja prac pomiędzy Generalnym Wykonawcą a Klientem. Ciągły kontakt / koordynacja z inspektorami Klienta / nadzorującymi w razie potrzeby wszelkie niezbędne umowy i porozumienia,
  • Nadzór prac generalnego wykonawcy robót budowlanych,
  • Przygotowanie tygodniowych raportów dla kierownika budowy i kierownika projektu,
  • Transfer pełnej dokumentacji elektrycznej do Klienta. Przygotowanie końcowej dokumentacji,
  • Sprawdzenie odpowiednich zezwoleń dotyczących praca budowlanych,
  • Analiza ryzyka,
  • Znajomość procedur branżowych, certyfikacyjnych, aplikowania o uzyskanie i zmiany zakresu pozwoleń budowlanych,
  • Współpraca z Klientem: regularne spotkania, uczestnictwo w spotkaniach z zarządem projektu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń,
  • Doświadczenie: Kandydat w okresie ostatnich 10 lat przed upływem terminu składania ofert pełnił funkcję kierownika robót budowlanych przy realizacji co najmniej dwóch robót budowlanych, polegających na budowie lub modernizacji obiektów sieci elektroenergetycznej prądu przemiennego o napięciu 220kV lub 400kV przekazanych do eksploatacji, o wartości nie niższej niż 5 mln zł netto każda.
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Możliwość objęcia samodzielnego, odpowiedzialnego stanowiska.
  • Pracę nad wysokobudżetowym projektem w międzynarodowym środowisku.
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie.
  • Możliwość współpracy z liderami rynku energetycznego.

Branża: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Lokalizacja: Pomorskie

Zamieszczono: 2017-09-22

Ważna do: 2017-10-22

Ilość wyświetleń: 6835