Szczegóły oferty pracy

Miejsce pracy

Do ustalenia

Zadania

  • Zarządzanie i egzekucja zakontraktowanych warunków umowy projektu budowy linii elektroenergetycznej.
  • Zarządzanie i koordynacja środków własnych oraz sił i zasobów podwykonawczych oraz pozostałych partnerów w zgodzie z realizacją harmonogramów.
  • Kontrola i zgłaszanie zmian do dokumentów budowy, rozliczanie budowy i kontrola kosztów.
  • Nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, nadzór na spektrum spraw formalnoprawnych związanych z prowadzoną budową.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (kwalifikacje w zakresie zarządzania projektami potwierdzone np. certyfikatem IPMA lub PMP lub Prince2 Practitioner, bądź równoważny albo ukończone studia podyplomowe w zakresie zarządzania projektami);
  • Kwalifikacje w zakresie zarządzania projektami elektroenergetycznymi,
  • Doświadczenie: w okresie ostatnich 10 lat przed upływem terminu składania ofert, Kandydat pełnił funkcję kierownika projektu, kierownika budowy albo kierującego zadaniem inwestycyjnym (umową), przy realizacji co najmniej dwóch (2) robót budowlanych, polegających na budowie lub modernizacji obiektów sieci elektroenergetycznej prądu przemiennego o napięciu 220kV lub 400kV, przekazanymi do eksploatacji, o wartości nie niższej niż 15 mln netto każda, lub jednej o wartości min. 25 mln netto,
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Możliwość objęcia odpowiedzialnego stanowiska, kluczowego dla realizacji inwestycji.
  • Pracę nad wysokobudżetowym projektem w międzynarodowym środowisku.
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie.
  • Możliwość współpracy z liderami rynku energetycznego.

Branża: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Lokalizacja: Podlaskie

Zamieszczono: 2018-05-24

Ważna do: 2018-06-24

Ilość wyświetleń: 7094