Szczegóły oferty pracy

Miejsce pracy

Do ustalenia

Zadania

  • Zarządzanie procesem budowy elektrociepłowni poprzez monitoring oraz nanoszenie zmian w harmonogramie budowy,
  • Uzupełnianie i informowanie kierownictwa projektu o postępach prac, zmianach, potencjalnych problemach i alternatywach rozwiązaniach, które mogą wpłynąć na czas realizacji projektu,
  • Wykonywanie miesięcznych zestawień wykonanych z postępu prac i kosztów,
  • Przygotowanie kompletnych analiz z określonych zakresów projektu, przedstawianie wniosków syntetycznych kierownictwu projektu,
  • Planowanie działań, potrzeb, priorytetów, dedykowania zasobów, kontrola zasobów, harmonogramów czasowych, budżetu, w celu zabezpieczenia realizacji celów projektu,
  • Planowanie harmonogramu w metodologii projektowej Critical Path.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń,
  • Doświadczenie: Kandydat w okresie ostatnich 10 lat przed upływem terminu składania oferty pełnił funkcję kierownika budowy przy realizacji co najmniej jednej zakończonej roboty budowlanej, polegającej na budowie lub modernizacji sieci elektroenergetycznej prądu przemiennego o napięciu 220kV lub 400kV przekazanej do eksploatacji, o wartości nie niższej niż 15 mln. netto,
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Możliwość objęcia samodzielnego, odpowiedzialnego stanowiska.
  • Pracę nad wysokobudżetowym projektem w międzynarodowym środowisku.
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie.
  • Możliwość współpracy z liderami rynku energetycznego.

Branża: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Lokalizacja: Pomorskie

Zamieszczono: 2018-05-24

Ważna do: 2018-06-24

Ilość wyświetleń: 6737