Szczegóły oferty pracy

Miejsce pracy

  • Firma ADRO powstała w 2006 roku. Dziś jest jednym z większych i rozpoznawalnych przedsiębiorstw zajmujących się budową i remontami statków. Wyspecjalizowana jest również w budowie konstrukcji stalowych i aluminiowych.
  • Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych spawaczy, malarzy, monterów, rurarzy. Dzięki naszym profesjonalistom możemy poszczycić się sporymi osiągnięciami zaufaniem kontrahentów oraz wzrastającą liczbą zleceń w Polsce jak i w krajach całej Europy.
  • Od początku działalności, Firma ADRO kieruje się zasadą, że profesjonalizm, jakość usług, doświadczona i wykwalifikowana kadra oraz terminowość są najważniejsze.

Zadania

montowanie konstrukcji i elementów kadłuba

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku montera konstrukcji / kadłubów
  • kurs palenia gazowego i szczepienia elektrycznego
  • znajomość rysunku technicznego
  • badania lekarskie do pracy powyżej 3 metrów
  • znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • transport
  • zakwaterowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz dalszego rozwoju zawodowego

Nazwa firmy: Adro Adam Rymarski Jolanta Darznik Sp.Jawna

Branża: Przemysł stoczniowy

Lokalizacja: Pomorskie

Zamieszczono: 2017-11-09

Ważna do: 2017-12-09

Ilość wyświetleń: 9481