Szczegóły oferty pracy

Malarz proszkowy

Niemcy, Hilkenbrook

Miejsce pracy

Praca w Niemczech

Długość kontaktu

Na stałe

Okres próbny

6-miesięcy

Zadania

  • przygotowanie części metalowych do malowania
  • malowanie proszkowo części do maszyn rolniczych

Wymagania

  • podstawowa/komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na ww. stanowisku
  • brak nałogów
  • gotowosc do pracy na 3 zmiany
  • umiejetnosc pracy w zespole
  • solidne podejście do powierzonych zadań

Oferujemy

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach u niemieckiego pracodawcy
  • wynagrodzenie 9,49 €/h plus dodatek w wysokości 20,55 € netto za każdy przepracowany dzień, 25 % dodatku za nadgodziny, soboty oraz prace w nocy. 50 % dodatku za niedziele, 100 % dodatku za prace w swieta, po 6 miesiacach pracy premia swiateczna
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech
  • możliwość uzyskania zaliczki po minimum dwóch przepracowanych tygodniach (w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długotrwalej współpracy z mozliwoscia przejecia przez firme docelowa po max. 18 miesiacach pracy
  • wsparcie naszych pracowników w koordynowaniu zatrudnienia
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • respektowane prawo do urlopu 24 dni w roku
  • w ramach rekrutacji przygotowujemy profile kandydatów dla pracodawcy
  • nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów, natomiast pomagamy we wszelkich podbramkowych sytuacjach oraz w sprawach organizacyjnych, umożliwiających bezproblemowy pobyt za granica

Czas pracy

Pełny wymiar godzin

Nazwa firmy: WK Arbeitswelt

Branża: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Zamieszczono: 2018-07-24

Ważna do: 2018-08-31

Ilość wyświetleń: 4622