Szczegóły oferty pracy

Przejazd

na koszt firmy

Stawki

wg fińskich przepisów

Ubezpieczenie

Zakwaterowanie

Częściowo odpłatne wyposażone mieszkanie.

Zadania

Spawanie 135/136/138 i montaż wg rysunku technicznego. Praca przy produkcji w zakładzie.

Wymagania

Ważne certyfikaty, znajomość rysunku technicznego, podstawowa znajomość angielskiego .

Oferujemy

Praca na warunkach fińskich

Etapy rekrutacji

Przyjmujemy CV tylko w języku angielskim oraz kopie certyfikatów

Czas pracy

Nazwa firmy: WorkPower Oy

Branża: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Zamieszczono: 2017-11-15

Ważna do: 2017-12-15

Ilość wyświetleń: 10152