Szczegóły oferty pracy

Przejazd

na koszt firmy

Stawki

wg fińskich przepisów

Ubezpieczenie

Zakwaterowanie

częściowo odpłatne, wyposażone mieszkanie

Zadania

Spawanie konstrukcji -czarna stal. Metody: 111/135/136

Wymagania

Udokumentowany staż pracy. Znajomość rysunku technicznego. Znajomość podstawowa angielskiego. Ważne certyfikaty 11/135/136 ew 138

Oferujemy

Praca na warunkach fińskich.

Etapy rekrutacji

Prosimy o nadsyłanie CV tylko po angielsku

Czas pracy

Nazwa firmy: WorkPower Oy

Branża: Inżynieria / Konstrukcje

Zamieszczono: 2018-11-16

Ważna do: 2018-12-16

Ilość wyświetleń: 7423