Szczegóły oferty pracy
Oferta archiwalna

Miejsce pracy

Wallenhorst Rostock, Wismar Stralsund , Bremerhaven, Cloppenburg

Rodzaj pracy

Fizyczna

Przejazd

We własnym zakresie

Długość kontaktu

Czas nieokreślony

Okres próbny

6 miesięcy

Stawki

Podawane po zweryfikowaniu kwalifikacji

Wyżywienie

Ubezpieczenie

Zapewnione

Zakwaterowanie

Zapewnione

Zadania

  • Przewożeniu towarów w wyznaczone miejsce, w określonym czasie.
  • Do głównych zadań kierowcy należy kierowanie pojazdem ciężarowym, a także dbanie o jego dobry stan techniczny (przede wszystkim: poddawanie pojazdu regularnym przeglądom technicznym).
  • Przeprowadzanie przeglądu wyposażenia (m.in.: poziomu paliwa, oleju, stanu hamulców i oświetlenia)

Wymagania

  • Minimum podstawowa znajomość j. niemieckiego.
  • Gotowość do pracy.
  • Prawo jazdy Kat. C+E

Oferujemy

  • Prace w pełnym wymiarze godzin.
  • Interesujące miejsca pracy u solidnego i renomowanego pracodawcy.
  • Umowę na atrakcyjnych, niemieckich warunkach, na okres nieograniczony.
  • Młody, dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Pomoc polskojęzycznego doradcy.

Czas pracy

40 godz.tyg.

Nazwa firmy: Abiant Personal GmbH

Branża: Logistyka / Spedycja / Dystrybucja / Zakupy

Zamieszczono: 2018-03-01

Ważna do: 2018-04-01

Ilość wyświetleń: 7826