Szczegóły oferty pracy

Magazynier Pracownik na Magazynie

Niemcy, różne lokalizacje

Oferta archiwalna

Miejsce pracy

  • Magazyn
  • Wallenhorst, Cloppenburg, Dusburg, Dörpen, Bremen, Westerstede

Rodzaj pracy

Fizyczyna

Długość kontaktu

Czas nieskreślony

Okres próbny

6 miesiecy

Ubezpieczenie

Zapewnione

Zadania

  • przyjmowanie towaru – sprawdzenie, czy rodzaj, ilość i jakość są zgodne z
  • dowodem nadania otrzymanym od dostawcy (ważenie, liczenie, mierzenie
  • przedmiotów, sprawdzenie zgodności etykiet z dowodem nadania)
  • przechowywanie towaru – decydowanie o rozmieszczeniu w magazynie,
  • zabezpieczenie przed pożarem, zalaniem, kradzieżą, zepsuciem czy
  • zniszczeniem
  • utrzymywanie w czystości magazynu i porządkowanie składowanych przedmiotów
  • przestrzeganie terminów przechowywania
  • wydawanie towaru odbiorcom
  • informowanie o zasobach magazynowych i konieczności uzupełnienia zapasów,
  • inwentaryzowanie
  • sortowanie, paczkowanie, etykietowanie towaru
  • konserwowanie przechowywanego towaru, drobne naprawy
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • obsługa urządzeń technicznych, np. komputera

Wymagania

  • minimum podstawowa znajomość j.niemieckiego.
  • gotowość do pracy.
  • prawo jazdy Kat.B,mile widziane.

Oferujemy

  • Prace w pełnym wymiarze godzin.
  • Interesujące miejsca pracy u solidnego i renomowanego pracodawcy.
  • Umowę na atrakcyjnych, niemieckich warunkach, na okres nieograniczony.
  • Młody, dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Pomoc polsko języcznego doradcy.

Nazwa firmy: Abiant Personal GmbH

Branża: Produkcyjna

Zamieszczono: 2018-03-01

Ważna do: 2018-04-01

Ilość wyświetleń: 8224