Szczegóły oferty pracy

Pomocnik w Gospodarstwie Rolnym od zaraz

Niemcy, różne lokalizacje

Miejsce pracy

  • Gospodarstwo rolne.
  • Dörpen, Cloppenburg, Wallenhorst i inne...

Rodzaj pracy

Fizyczna.

Przejazd

We wlanym zakresie.

Długość kontaktu

Czas nieokreślony.

Okres próbny

6 miesięcy.

Ubezpieczenie

Zapewnione.

Zadania

  • Doświadczenie oraz uprawnienia do jazdy ciągnikiem(mile widziane )
  • Doświadczenie w pracy jako pomoc w gospodarstwie rolnym (mile widziana)
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego(potrzebna w pracy)
  • Doświadczenie w pracy ze zwierzętami

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Wykształcenie kierunkowe lub odbyte niezbędne kursy

Oferujemy

  • Prace w pełnym wymiarze godzin
  • Interesujące miejsca pracy u solidnego i renomowanego pracodawcy.
  • Umowę na atrakcyjnych, niemieckich warunkach, na okres nieograniczony.
  • Młody, dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do kolegów z Polski.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.)

Czas pracy

40 godzin tygodniowo.

Nazwa firmy: Abiant Personal GmbH

Branża: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Zamieszczono: 2017-09-18

Ważna do: 2017-10-18

Ilość wyświetleń: 8312