Szczegóły oferty pracy

Malarz w Bergen

Norwegia, Bergen

Miejsce pracy

Praca w Norwegii.

Zadania

Malowanie + szpachlowanie.

Wymagania

  • Doświadczenie jako malarz szpachlarz w Norwegii lub Skandynawii
  • Znajomość norweskich materiałów
  • Nie posiadamy ofert pracy dla malarzy przemysłowych, stoczniowych.
  • Duża sprawność fizyczna
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego – warunek konieczny

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus dojazdówki
  • Długoterminowe zlecenia
  • Pomoc przy zakwaterowaniu
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
  • Dopłaty do kursu norweskiego

Nazwa firmy: Clockwork

Branża: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Zamieszczono: 2017-09-20

Ważna do: 2017-10-20

Ilość wyświetleń: 1510