Szczegóły oferty pracy

Miejsce pracy

zakład produkcyjny w Finlandii.

Rodzaj pracy

Praca w zakładzie w systemie 3 zmianowym.

Przejazd

Organizujemy i pokrywamy koszty podróży do Finlandii

Stawki

wg fińskich przepisów

Wyżywienie

We własnym zakresie

Ubezpieczenie

Zapewniamy ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków oraz korzystanie ze wszystkich socjalnych przywilejów w Finlandii wg fińskich przepisów.

Zakwaterowanie

Zawsze zapewniamy wyposażone częściowo odpłatne mieszkanie. Miejsce pracy oraz podstawowe usługi są w pobliżu mieszkania.

Zadania

Praca polega na montowaniu części, podzespołów itp, oraz nieskomplikowanych prac ślusarskich(wiercenie, przykręcanie, montowanie). Obsługa prostych maszyn i urządzeń.

Wymagania

  • Warunkiem komunikatywny język angielski.
  • Oczekujemy w pracy odpowiedniego podejścia oraz prawidłowej współpracy z innymi pracownikami. Własny samochód jako wielki plus. Praca w okolicy Turku

Oferujemy

  • Praca całkowicie na warunkach fińskich
  • WorkPower jest niezawodną i pewna fińska firmą działająca na rynku pracy od wielu lat. Pomagamy w załatwieniu spraw urzędowych przy pomocy tłumacza.

Etapy rekrutacji

Wyślij CV w języku angielskim , skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo tak szybko jak to możliwe.

Czas pracy

Nazwa firmy: WorkPower Oy

Branża: Inżynieria / Konstrukcje

Zamieszczono: 2018-10-15

Ważna do: 2018-11-15

Ilość wyświetleń: 8231