Szczegóły oferty pracy

Asystent-ka Stomatologiczna

Niemcy, Wilhelmshaven

Oferta archiwalna

Miejsce pracy

Praca za granicą.

Długość kontaktu

stała

Stawki

2000 - 3500 € brutto w zależności od doświadczenia

Zadania

Do zadań należy asystowanie przy zabiegach stomatologicznych oraz przygotowanie gabinetu oraz sprzętu do pracy.

Wymagania

Poszukujemy asystentki stomatologicznej ze znajomością języka niemieckiego (minimum komunikatywnie) oraz wykształceniem kierunkowym i doświadczeniem na podobnym stanowisku. Praca na 4 ręce w prywatnej klinice stomatologicznej w miejscowości Wilhelmshaven.Oczekiwana jest wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja oraz umiejętność pracy w zgranym zespole i komunikatywności. Entuzjazm i zaangażowanie w pracy i identyfikacja z pracodawca oraz poczucie odpowiedzialności i elastyczne podejście do pacjentów bojących się dentysty to a i z tej oferty.

Oferujemy

  • 2000 do 3500 € brutto w zależności od doświadczenia.
  • Umowę na niemieckich warunkach. Stała praca w Wilhelmshaven

Nazwa firmy: WK Arbeitswelt

Branża: Medycyna / Farmacja / Weterynaria

Zamieszczono: 2018-03-13

Ważna do: 2018-04-13

Ilość wyświetleń: 1627