Szczegóły oferty pracy

Miejsce pracy

  • Młoda prężnie rozwijająca się firma z branży decor z siedzibą w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii poszukuje pracownika ze znajomością języka angielskiego.
  • Ze względu na brak w chwili obecnej pracowników i natłok pracy, chcemy aby nowo zatrudnione osoby pomogły nam w wielu czynnościach na raz do momentu aż sytuacja zostanie unormowana.
  • Stanowisko pracy będzie znajdowało się w biurze przy magazynie.

Okres próbny

3 miesiące

Zadania

  • Do codziennych obowiązków będzie należeć:
  • obsługa operacyjna procesów realizacji zamówień
  • organizacja transportu krajowego i zagranicznego
  • nadzór i odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentacji
  • współpraca z firmami spedycyjnymi i transportowymi oraz z dostawcami
  • współpraca z filią w Londynie
  • zarządzanie magazynem
  • bieżąca obsługa biura
  • Początkowe zadania:
  • wdrożenie systemu magazynowania i realizacji zamówień
  • organizacja pracy magazynu oraz produkcji
  • pomoc w pakowaniu i wysyłce produktów

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego, dodatkowo mile widziana znajomość innego języka obcego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • biegła umiejętność obsługi komputera
  • ukierunkowanie na rozwój

Oferujemy

  • praca w oparciu o umowę zlecenie lub o umowę o pracę
  • szkolenia z obsługi oprogramowania, szkolenia językowe itp.
  • okres próbny 3mce, wynagrodzenie 2000 zł netto na miesiąc
  • po okresie próbnym wzrost wynagrodzenia i umowa na czas nieokreślony

Etapy rekrutacji

Pół roku temu prowadziliśmy rekrutację na to stanowisko, ale nikogo nie zatrudniliśmy z powodu zmian organizacyjnych w firmie. Jeśli aplikowałeś wcześniej i nadal jesteś zainteresowany/na pracą to prosimy o kontakt tel 587764001.

Czas pracy

Start zatrudnienia: Lipiec 2018

Branża: Produkcyjna

Lokalizacja: Podkarpackie

Zamieszczono: 2018-10-05

Ważna do: 2018-11-05

Ilość wyświetleń: 3751