Szczegóły oferty pracy

Komisjoner M-W

Niemcy, Krefeld

Oferta archiwalna

Miejsce pracy

Magazyn

Rodzaj pracy

fizyczna

Długość kontaktu

czas nieokreślony

Okres próbny

6 miesięcy

Stawki

  • 9.23€ Brutto plus dodatek 0,77€ co daje stawke 10€ Brutto
  • dodatek 5€ na dzień za punktualność w pracy za odpowiednio odbijanie się na czas na przerwy

Ubezpieczenie

tak

Zakwaterowanie

tak

Zadania

  • Komisjonusjesz rozne towary, umiesz obchodzic sie ze skanerem i wspierasz zespol w pakowaniu towaru.
  • Obsługa towaru i przygotowywanie przesyłek nie jest Ci obce, i zwrot paczek jest tez już Ci znane

Wymagania

  • Masz w najlepszym przypadku doświadczenie w zakresie komisjonowania, Pakowania i zwrotu towarów (Nie musi być koniecznie, gdyż szkolenie jest zapewnione)
  • Jesteś zdolny do pracy w zespole i solidny
  • Nie masz problemu do pracy na zmiany (ranna , popołudniowa, nocna)

Oferujemy

  • Umowę na czas nieokreślony na pełny etat
  • Gwaracje placy na podsatwie Taryfy
  • Dlugoterminowa prace z mozliwoscia przejscia pod Klienta
  • Fajny zespół który będzie Ciebie wspierał

Etapy rekrutacji

Jeżeli czujesz ze to jest Praca dla Ciebie to Szybko wyślij swoje Cv do nas !!

Czas pracy

40 godzin

Nazwa firmy: Abiant Personal GmbH

Branża: Logistyka / Spedycja / Dystrybucja / Zakupy

Zamieszczono: 2018-08-17

Ważna do: 2018-08-16

Ilość wyświetleń: 2154