Szczegóły oferty pracy

Miejsce pracy

Praca w Niemczech

Rodzaj pracy

Fizyczna

Przejazd

Na koszt własny

Długość kontaktu

Na stałe

Okres próbny

6-miesięcy

Wyżywienie

Ubezpieczenie

Niemieckie

Zadania

Poszukujemy pracowników ogólnobudowlanych z umiejętnością fugowania oraz układania kafli i rigipsów, a także murarki i wykończeń wnętrz.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( w grupie przynajmniej jedna osoba musi dobrze porozumiewać się z pracodawcą)
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Mile widziane prawo jazdy i samochód
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy

  • Stabilną pracę u sprawdzonych niemieckich pracodawców
  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Pełny pakiet ubezpieczeniowy
  • Pomoc i koordynację w załatwieniu formalności
  • Pomoc w zakwaterowaniu
  • Niemiecką umowę wraz ze wszystkimi świadczeniami

Czas pracy

40 godzin tygodniowo z możliwością wyrobienia nadgodzin

Nazwa firmy: WK Arbeitswelt

Branża: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Zamieszczono: 2018-05-16

Ważna do: 2018-06-16

Ilość wyświetleń: 1844