Szczegóły oferty pracy

Miejsce pracy

Praca w Niemczech

Rodzaj pracy

Fizyczna

Przejazd

Samochód w celu dojazdu do pracy

Długość kontaktu

Umowę na atrakcyjnych, niemieckich warunkach, na okres nieograniczony

Okres próbny

6 Miesięcy

Stawki

Wynagrodzenie na podstawie Taryfy iGZ.

Ubezpieczenie

Tak

Zadania

  • Przyjdźcie Państwo do nas i staniece się częścią naszego zespołu!
  • Stawiamy na ludzi i ich umiejętności! Pokarzcie nam Państwo, co potraficie!
  • Jako profesjonalny rekruter, Abiant jest już od ponad 50 lat z powodzeniem na rynku pracy. Znajdziecie nas Państwo na północy Niemiec w różnych branżach oraz w ciekawych firmach w Państwa okolicy!
  • Ludzie stoją u nas na pierwszym miejscu. Zostańcie Państwo Abianterami!
  • Dla naszego renomowanego klienta z okolic Westerstede poszukujemy pracowników tymczasowych oraz do zatrudnienia bezpośrednio u naszych klientów. Poszukujemy Pomocnik elektryka od zaraz (k/m).
  • Państwa zadania
  • Ogólne prace elektryczne na budowie
  • Nowe i stare instalacje domów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako pomocnik elektryka
  • Praca w zespole tak jak i samodzielne wykonywanie zadań, praca na wysokim poziomie
  • Sprawność fizyczna.

Oferujemy

  • Interesujące miejsca pracy u solidnego i renomowanego pracodawcy
  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Umowę na atrakcyjnych, niemieckich warunkach, na okres nieograniczony
  • Wynagrodzenie na podstawie Taryfy iGZ.
  • W przypadku zamiejscowego zatrudnienia, zwrot kosztów dojazdu
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Indywidualna opieka miłego zespołu

Etapy rekrutacji

  • Zgłaszajcie się Państwo online to trwa tylko minute!
  • Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Czas pracy

40 Godzin

Nazwa firmy: Abiant Personal GmbH

Branża: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Zamieszczono: 2018-10-09

Ważna do: 2018-11-09

Ilość wyświetleń: 3658