Szczegóły oferty pracy

Elektryk od zaraz

Niemcy, Wilhelmshaven

Długość kontaktu

na stałe

Okres próbny

6 miesięcy

Stawki

10.13 brutto/h plus 40 euro diety

Ubezpieczenie

Niemieckie

Zakwaterowanie

pomoc w znalezieniu

Zadania

  • Kompleksowe wykonywanie (na podstawie dokumentacji projektowej, obowiązujących przepisów i zasad, wiedzy technicznej) instalacji elektrycznych, odgromowych i teletechnicznych
  • Współpraca w zespole elektryków

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • Uprawnienia SEP
  • Minimum roczne doświadczenie w zawodzie
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Niemczech
  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą
  • Zakwaterowanie o niskich kosztach miesiecznych
  • Bardzo dobre wynagrodzenie plus dodatkowe diety otrzymywane za każdy przepracowany dzień
  • Profesjonalne wsparcie polskojęzycznych dysponentów na wszystkich etapach współpracy
  • Możliwość otrzymywania zaliczek już po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń poprzez prace u renomowanego niemieckiego wykonawcy
  • Stawki 10.13 brutto plus 40 euro diety za każdy przepracowany dzień

Nazwa firmy: WK Arbeitswelt

Branża: Elektronika / Elektryka

Zamieszczono: 2018-07-30

Ważna do: 2018-08-30

Ilość wyświetleń: 616