Szczegóły oferty pracy
Oferta archiwalna

Długość kontaktu

na stałe

Okres próbny

6 miesięcy

Stawki

10,35 euro brutto + 30 Euro diety dziennie

Zadania

  • Przygotowywanie elementow do lakierowania
  • Przygotowywanie farb i sprzętu do procesu lakierowania
  • Malowanie proszkowe
  • Lakierowanie części na mokro
  • Malowanie za pomocą pistoletu kubkowego
  • Malowanie metoda airless oraz airmix
  • Metoda sprężonego powietrza
  • Obsługa urządzeń lakierniczych

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w malowaniu mokrym lub w lakiernictwie samochodowym
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Chęci do pracy i orientacja na jakość realizowanych zadań
  • Otwartość na nowe wyzwania i dalszy rozwój umiejętności i naukę
  • Prawo jazdy kat. B i chętnie własny samochód

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
  • Ubezpieczenie niemieckie
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Prace w renomowanej niemieckiej firmie na niemieckich warunkach
  • Zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • Możliwość realnego rozwoju poprzez udział w ambitnych projektach
  • Możliwość uzyskania zaliczki po dwóch przepracowanych tygodniach
  • Zakwaterowanie blisko miejsca pracy

Nazwa firmy: WK Arbeitswelt

Branża: Produkcyjna

Zamieszczono: 2018-03-13

Ważna do: 2018-04-13

Ilość wyświetleń: 416