Szczegóły oferty pracy

Długość kontaktu

Na stałę

Okres próbny

6 miesięcy

Stawki

10,35 brutto plus 30 euro diety za każdy przepracowany dzień

Zakwaterowanie

koszt 250 euro

Zadania

  • Przygotowywanie elementów do piaskowania;
  • Wykonywanie czyszczenia strumieniowościernego wyznaczonego
  • obszaru;
  • Kontrolowanie procesu piaskowania;
  • Usuwanie zużytego ścierniwa z oczyszczonej powierzchni oraz
  • Uporządkowanie miejsca pracy;
  • Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami
  • BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska i wymaganiami ergonomii.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziany własny samochód i prawo jazdy

Oferujemy

  • Stabilną pracę w niemieckiej firmie.
  • Umowę niemiecką wraz ze wszystkimi świadczeniami
  • Ubezpieczenie niemieckie
  • Gwarancję systematycznego odprowadzania składek
  • Terminowe wypłaty
  • Przelewy na niemieckie i polskie konta (walutowe)
  • Możliwość uzyskania zaliczki już po dwóch przepracowanych tygodniach
  • Całkowitą pomoc w zakwaterowaniu
  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Mozliwosc nagodzin i pracy w soboty

Nazwa firmy: WK Arbeitswelt

Branża: Produkcyjna

Zamieszczono: 2018-07-30

Ważna do: 2018-08-30

Ilość wyświetleń: 943