Szczegóły oferty pracy
Oferta archiwalna

Długość kontaktu

na stałe

Okres próbny

6 miesięcy

Stawki

  • 10,60 brutto plus 40 euro diety za każdy przepracowany dzień
  • dodatki za nadgodziny i soboty 25 %

Ubezpieczenie

niemieckie

Zadania

  • Przygotowanie powierzchni pod lakierowanie
  • Obsługa narzędzi i maszyn lakierniczych
  • Kontrola jakości lakierowanych powierzchni
  • Ręczne i maszynowe malowanie proszkowe w dużych kabinach,

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie w zawodzie kierunkowe lub pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe
  • Samodzielność w działaniu
  • Mile widziane Prawo jazdy oraz samochód
  • Znajomość nowoczesnej techniki malowania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
  • Zdalne załatwienie formalności
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy

Nazwa firmy: WK Arbeitswelt

Branża: Produkcyjna

Zamieszczono: 2018-09-20

Ważna do: 2018-10-20

Ilość wyświetleń: 1218