Szczegóły oferty pracy

Stolarz

Niemcy, Twist

Długość kontaktu

na stałe

Okres próbny

6 miesięcy

Stawki

9,85 €/h oraz 30 € diety Fahrgeldu netto

Ubezpieczenie

niemieckie

Zadania

  • Przedłużanie podłóg drewnianych w pojazdach i przyczepach
  • Także do prac wewnętrznych

Wymagania

  • Jezyk niemiecki komunikatywny
  • Wykształcenie lub doświadczenie kierunkowe,
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Pracowitość,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Brak nałogów
  • Mile widziany samochod i prawo jazdy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w niemieckiej firmie
  • Niemiecka umowa wraz ze wszystkimi świadczeniami
  • Praca z mozliwoscia przejecia na stale po okresie probnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
  • Wynagrodzenie 9,85 €/h oraz 30 € diety Fahrgeldu netto

Nazwa firmy: WK Arbeitswelt

Branża: Produkcyjna

Zamieszczono: 2018-06-06

Ważna do: 2018-07-06

Ilość wyświetleń: 642