Szczegóły oferty pracy

Spawacz MAG 135 do Niemiec

Niemcy, Monachium Ulm Herzlake

Miejsce pracy

Rostock, Niemcy

Przejazd

we własnym zakresie

Długość kontaktu

umowa niemiecka na dłuższy okres czasu

Stawki

15,05€ brutto/h

Wyżywienie

Ubezpieczenie

wszystkie składki zdrowotne, socjalne i rentowe są opłacane w Niemczech

Zakwaterowanie

zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę

Zadania

sprawne spawanie metodą MAG

Wymagania

  • sprawne spawanie metodą MAG potwierdzone aktualnym certyfikatem
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych na dłuższy czas
  • gotowość do pracy zmianowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra kondycja fizyczna i stan zdrowia
  • komunikatywna znajomość j.niemieckiego (warunek konieczny!) oraz prawo jazdy kat. B i samochód na wyjazd

Oferujemy

  • wynagrodzenie z pełnym pakietem socjalnym,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę przez niemiecką agencje pracy tymczasowej
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego
  • Pracę na dłuższy okres czasu
  • zakwaterowanie w niedalekiej odległości od miejsca pracy

Etapy rekrutacji

Osoby zainteresowane oraz spełniające ww. wymagania proszone są o przesłanie cv i skanu certyfikatów

Czas pracy

praca zmianowa, dodatek 25% za nocki i nadgodziny

Branża: Produkcyjna

Zamieszczono: 2018-11-07

Ważna do: 2018-12-07

Ilość wyświetleń: 1500