Szczegóły oferty pracy

Miejsce pracy

Praca w Niemczech

Rodzaj pracy

praca zmianowa na cały etat

Przejazd

we własnym zakresie

Długość kontaktu

praca na dłuższy okres czasu

Stawki

stawka 12€ na początek, po 3 miesiącach 13,55€

Wyżywienie

Ubezpieczenie

opłacane na terenie Niemiec

Zakwaterowanie

organizowane przez pracodawcę, dodatek do zakwaterowania 200€

Zadania

laminowanie, powlekanie żywicą elementów gondoli do wiatraków

Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako Laminiarz
  • praca z żywicą poliestrową oraz włóknem szklanym
  • laminowanie ręczne oraz Vakuum
  • mile widziany własny samochód

Oferujemy

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • ubezpieczenie emerytalne oraz zdrowotne
  • płatny urlop
  • pomoc kordynatora w załatwianiu formalności
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • dodatek co miesiąc 200€ na poczet mieszkania

Etapy rekrutacji

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesłanie cv