Szczegóły oferty pracy
Oferta archiwalna

Zadania

Wymagania

Oferujemy

  • Jeżeli znasz język angielski lub norweski, masz doświadczenie w branży budowlanej, jako kucharz, mechanik samochodowy lub inżynier – Zapraszamy na spotkanie.
  • Czekamy tam na Ciebie w ustalonych godzinach. Sprawdź jakie mamy oferty pracy dla Ciebie!
  • Sheraton Sopot Hotel
  • Powstańców Warszawy 10
  • 81718 Sopot
  • Daty:
  • 18 Kwiecień od 15:00 do 19:00
  • 19 Kwiecień od 09:00 do 18:00
  • Proszę potwierdzić swoja obecność wysyłając swoje dane na to ogłoszenie.
  • Adecco Group Norway is inviting construction workers, automotive mechanics, skilled cooks and
  • engineers for an Open recruiting day in Sopot
  • Dates:
  • April 18th 2018 from 15:0019:00 hours
  • April 19th 2018 from 09:0018:00 hours
  • What to bring: CV and two (2) references
  • If you are planning to change employment or are looking for a job in the construction industry, please visit us at open days.
  • Please confirm your attendance to to apply.

Nazwa firmy: Adecco Norge AS

Branża: Budownictwo / Architektura / Geodezja

Lokalizacja: Pomorskie

Zamieszczono: 2018-05-07

Ważna do: 2018-05-25

Ilość wyświetleń: 608