Szczegóły oferty pracy
Oferta archiwalna

Zadania

  • samodzielna naprawa samochodów osobowych po wypadkach (głównie blacharka samochodowa, a także elementy nadwozia, usuwanie wgnieceń, dziur i odnowienie skorodowanych obszarów)
  • wymiana i naprawa uszkodzonych paneli zgodnie z zaleceniami producenta, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i technik
  • obsługa specjalistycznych urządzeń np. promienników podczerwieni, ram do prostowania nadwozi, systemu pomiarowego

Wymagania

  • wcześniejsze doświadczenie w autoryzowanym serwisie– bardzo duży atut
  • wykształcenie kierunkowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność posługiwania się półautomatem spawalniczym

Oferujemy

  • Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie min. 210 NOK brutto/godz. (możliwe stawki 210 do 240 NOK, w zależności od kwalifikacji)
  • Darmowy przelot do Norwegii
  • Długoterminowa i stabilna współpraca
  • Zwrot kosztów dojazdów do i z pracy (na wybranych projektach)
  • Pomoc przy zakwaterowaniu

Nazwa firmy: Adecco Norge AS

Branża: Przemysł motoryzacyjny

Zamieszczono: 2018-05-16

Ważna do: 2018-05-25

Ilość wyświetleń: 154