Szczegóły oferty pracy

Miejsce pracy

Hamburg

Długość kontaktu

Czas nieokreślony

Okres próbny

6 miesięcy

Stawki

  • 13,00€ brutto/h. + 20€ netto diety/przepracowany dzień
  • lub 11,51€ brutto/h. + 40€ netto diety/przepracowany dzień

Ubezpieczenie

niemieckie

Zakwaterowanie

zapewnione płatne

Zadania

  • Montaż i okablowanie szaf sterowniczych
  • Przeprowadzanie przeglądów, konserwacji i napraw
  • Budowa połączeń kablowych według wytyczonych wskazówek/konfekcjonowanie
  • Przygotowywanie przykładowych wiązek kablowych
  • Budowanie połączeń kablowych (lutowanie, zaciskanie)
  • Przeprowadzanie kontroli
  • Prowadzenie dokumentacji

Wymagania

  • wykształcenie w zawodzie Elektryk, Elektromechanik, Mechatronik
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego!
  • wytrzymałość fizyczna
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • praco jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy

  • praca u najwiekszego na świecie producenta napojów
  • praca w pełnym wymiarze czasu
  • wynagrodzenie ponadtaryfowe + dodatki Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld
  • zapewnione zakwaterowanie platne
  • stała umowa o pracę na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
  • możliwość bezpośredniego przejęcia pracownika
  • opieka oraz profesjonalne i nieodpłatne doradztwo polskojęzyczne przez cały okres zatrudnienia w Niemczech
  • wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy (ubezpieczenie, podatki, Kindergeld)

Etapy rekrutacji

Komunikatywny niemiecki

Czas pracy

pełny etat

Nazwa firmy: HR in Time GmbH & Co.KG

Branża: Elektronika / Elektryka

Zamieszczono: 2018-10-11

Ważna do: 2018-11-11

Ilość wyświetleń: 593