Szczegóły oferty pracy
Oferta archiwalna

Długość kontaktu

czas nieokreślony

Okres próbny

6 miesięcy

Ubezpieczenie

niemieckie

Zakwaterowanie

zapewnione płatne

Zadania

  • utrzymanie w ruchu urządzeń elektrycznych
  • wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych
  • analiza usterek i rozwiązywanie problemow technicznych
  • naprawa urządzeń i instalacji elektrycznych
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji
  • wykonywanie prac konserwatorskich i remontowych

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe w kierunku elektryk lub inne wykształcenie z branży elektrycznej/elektrotechnicznej
  • doświadczenie w zawodzie, doświadczenie w pracy na terenie Niemiec w podanym zawodzie mile widziane
  • uprawnienia SEP mile widziane
  • umiejętność zdiagnozowania i usunięcia usterek
  • umiejętność czytania i pracy na podstawie planów/rysunków elektrycznych
  • konieczna dobra znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat.B jest konieczne

Oferujemy

  • stała umowa o pracę na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
  • dodatki do wynagrodzenia Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld
  • możliwość przejęcia przez pracodawcę
  • wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalnosci związanych z rozpoczęciem pracy
  • opieka i doradztwo polskojęzyczne przez cały okres zatrudnienia
  • zapewnione zakwaterowanie, koszt po stronie pracodawcy

Etapy rekrutacji

Komunikatywny niemiecki

Czas pracy

pełny etat

Nazwa firmy: HR in Time GmbH & Co.KG

Branża: Elektronika / Elektryka

Zamieszczono: 2018-11-09

Ważna do: 2018-11-29

Ilość wyświetleń: 594