Szczegóły oferty pracy

Długość kontaktu

czas nieokreślony

Okres próbny

6 miesięcy

Stawki

  • stała umowa o pracę na cały etat, na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
  • wynagrodzenie ponad taryfowe + dodatki Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld
  • zapewnione zakwaterowania
  • możliwość bezpośredniego przejęcia pracownika
  • nieodpłatne doradztwo polskojęzyczne przez cały okres zatrudnienia w Niemczech
  • wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy (ubezpieczenie, podatek, Kindergeld)

Ubezpieczenie

niemieckie

Zakwaterowanie

zapewnione płatne

Zadania

  • stała umowa o pracę na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
  • dodatki do wynagrodzenia Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld
  • możliwość przejęcia przez pracodawcę
  • wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalnosci związanych z rozpoczęciem pracy
  • opieka i doradztwo polskojęzyczne przez cały okres zatrudnienia
  • zapewnione zakwaterowanie, koszt po stronie pracodawcy

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe jako operator maszyn CNC mile widziane lub w podobnym zawodzie z zakresu obróbki metalu
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze przynajmniej jednego ze sterowników: Siemens840C, Siemens 840D, Heidenhain, Funac
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Chęć do pracy w systemie zmianowym
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność czytania i pracy z rysunkiem technicznym

Oferujemy

Etapy rekrutacji

Komunikatywny niemiecki

Czas pracy

pełny etat

Nazwa firmy: HR in Time GmbH & Co.KG

Branża: Produkcyjna

Zamieszczono: 2018-10-11

Ważna do: 2018-11-11

Ilość wyświetleń: 849