Szczegóły oferty pracy

Miejsce pracy

Hamburg

Rodzaj pracy

Frezer

Długość kontaktu

czas nieokreślony

Okres próbny

6 miesięcy

Stawki

od 13€h brutto+ 20€ netto+ dodatki

Ubezpieczenie

niemieckie

Zakwaterowanie

zapewnione płatne

Zadania

  • Przygotowanie obsługa frezark
  • Umiejętność usuwania usterek i zmieniania parametrów w oprogramowaniu
  • Wykonywanie i kontrola jakościowa produkowanych podzespołów
  • Przeprowadzanie przeglądów maszyn
  • samodzielna praca na podstawie rys. technicznego

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe (operator CNC, tokarz, frezer) lub podobne wykształcenie w branży metalurgicznej
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC (tokarki, frezarki), w obróbce skrawaniem
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn 5osiowych mile widziana
  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych oraz samodzielnego czytania rysunku technicznego
  • Gotowośćdo pracy w systemie zmianowym
  • prawo jazdy i auto na dojazdy do pracy
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego jest obowiazująca

Oferujemy

  • stała umowa o pracę na caly etet, na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
  • wynagrodzenie ponad taryfowe + dodatkidiety, Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld
  • zapewnione zakwaterowania płatne
  • możliwość bezpośredniego przejęcia pracownika
  • nieodpłatne doradztwo polskojęzyczne przez cały okres zatrudnienia w Niemczech
  • wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy (ubezpieczenie, podatek, Kindergeld)

Etapy rekrutacji

komunikatywny niemiecki obowiązkowy

Czas pracy

pełny etat

Nazwa firmy: HR in Time GmbH & Co.KG

Branża: Produkcyjna

Zamieszczono: 2018-10-11

Ważna do: 2018-11-11

Ilość wyświetleń: 800