Szczegóły oferty pracy

Blacharz Samochodowy

Niemcy, Wolfsburg

Długość kontaktu

na stałe

Okres próbny

6 miesięcy

Stawki

11, 83 € brutto/h plus 24 € diety za każdy przepracowany dzień

Zakwaterowanie

bezpłatne

Zadania

  • wykonywanie operacji ślusarskich, a w szczególności: piłowanie, zwijanie, usztywnianie, wiercenie, trasowanie, cięcie, prostowanie,
  • wyginanie itp. elementów z blachy o równej grubości,
  • wykonywanie podstawowych operacji na obrabiarkach do blach,
  • zgrzewanie, lutowanie, spawanie, nitowanie i klejenie blach i profili, łączenie blach cienkich za pomocą lutowania cyną, mosiądzem
  • i miedzią,
  • wykonywanie obróbki cieplnej blach i części samochodowych, −montowanie i demontowanie elementów nadwozi samochodowych
  • i kabin samochodowych,
  • sprawdzenie jakości wykonywanych prac naprawczych
  • i montazowych,
  • usuwanie uszkodzeń eksploatacyjnych i powypadkowych nadwozi
  • wykonanych z blachy oraz elementów i zespołów osprzętu nadwozi samochodowych,
  • czyszczenie i konserwacja narzędzi, maszyn i urządzeń blacharskich,
  • wykonywanie typowych rozliczeń kosztów wyrobu i usługi, −organizowanie oraz utrzymywanie w czystości stanowiska pracy
  • z uwzględnieniem zasad racjonalnej organizacji pracy, przepisów
  • bezpieczeństwa, ochrony przeciwpoŜarowej i środowiska,
  • wykonywanie części zespołów blacharskich

Wymagania

  • doswiadczenie w zawodzie
  • chec do pracy
  • umiejetnosc spawania MIG/MAG
  • umiejetnosc obsugiwania sie szczypcami recznymi
  • komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego

Oferujemy

  • prace na stale
  • pomoc polskojezycznych koordynatorow
  • niemiecka umowa wraz ze wszelkimi skladkami
  • niemieckie ubezpieczenie
  • dobre stawki
  • zakwaterowanie bez oplad
  • zwrot kosztow dojazdu z Polski di Niemiec raz w miesiacu

Nazwa firmy: WK Arbeitswelt

Branża: Produkcyjna

Zamieszczono: 2018-12-08

Ważna do: 2019-01-08

Ilość wyświetleń: 776