Szczegóły oferty pracy

Stolarz

Niemcy, Rostock

Oferta archiwalna

Długość kontaktu

Minimum 6 miesięcy.

Zakwaterowanie

Po stronie pracodawcy.

Zadania

  • Wykonywanie drewnianych form do szalunków betonowych w fabryce prefabrykatów
  • Czytanie planów, rysunków oraz ich realizacja

Wymagania

  • Doświadczenie
  • Dyspozycyjność, gotowość wyjazdu do Niemiec
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego warunek konieczny

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Bezpłatne zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy, narzędzia pracy, odzież roboczą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Branża: Produkcyjna

Zamieszczono: 2018-08-22

Ważna do: 2018-08-25

Ilość wyświetleń: 363