Szczegóły oferty pracy

Miejsce pracy

Praca w Niemczech

Okres próbny

6 miesięcy

Zadania

  • instalacja, montaż, uruchomienie instalacji elektrycznych w budynkach
  • przeglądy techniczne, konserwacja i usuwanie usterek w urządzeniach elektrycznych

Wymagania

  • dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe jako elektromonter/ elektronik oraz wieloletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane dodatkowe kwalifikacje jak np. instalacja systemów sygnalizacji pożarowej, techniki sieciowej, AKPiA (Aparatura Kontrolno Pomiarowa i Automatyka), niemiecki certyfikat DGUV V3
  • prawo jazdy kat. B UWAGA NIE wymagamy własnego SAMOCHODU oferujemy auto służbowe dla każdej ekipy pod dom

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony wynagrodzenie brutto od 12,00 euro/ h (zależne od kwalifikacji) + DIETY do 4,70 euro netto/h
  • dodatek bożonarodzeniowy i urlopowy
  • kartę ubezpieczenia zdrowotnego PLUS status prywatnego pacjenta w niemieckich placówkach medycznych
  • samochód służbowy wraz z kartą paliwową dla każdej brygady
  • profesjonalny sprzęt do pracy
  • odzież roboczą firmy engelbert strauss
  • organizację zakwaterowania, koszt ok. 1025 euro na dzień

Etapy rekrutacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w j. niemieckim lub w j. polskim

Czas pracy

160h

Branża: Elektronika / Elektryka

Zamieszczono: 2018-12-14

Ważna do: 2019-02-21

Ilość wyświetleń: 373