Szczegóły oferty pracy

Kierownik Projektu

Polska, Szczecin

Miejsce pracy

Szczecin, Niemcy

Rodzaj pracy

Umowa o pracę

Przejazd

Zapewnione

Ubezpieczenie

Zapewnione

Zakwaterowanie

Zapewnione

Zadania

  • Kierowanie zespołem podczas realizacji projektu, egzekwowanie od pracowników wykonania zadań zgodnie z wymogami, przyjętymi założeniami oraz harmonogramem.
  • Koordynowanie pracy wszystkich wykonawców na nadzorowanym projekcie.
  • Egzekwowanie od wykonawców realizacji zleceń zgodnie z założonymi w harmonogramie terminami.
  • Bieżąca kontrola budżetu i rentowności projektu, monitoring kosztów.
  • Ścisła współpraca z przedstawicielem klienta w trakcie realizacji projektu.
  • Prowadzenie korespondencji z klientem związanej ze wszystkimi aspektami realizowanego projektu.
  • Sporządzanie i aktualizowanie głównego harmonogramu realizacji projektu.
  • Rozliczenie z klientem prowadzonego projektu, zamknięcie projektu zgodnie z warunkami kontraktu.
  • Przygotowanie protokołu na zadokowanie i wydokowanie jednostek.
  • Wykonywanie harmonogramu prac dokowych.
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego związanych z zajmowanym stanowiskiem i realizowanymi projektami.
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy poprzez utrzymywanie poprawnych stosunków z klientami.

Wymagania

  • Wykształcenie : wyższe techniczne lub średnie techniczne
  • Doświadczenie: 3 lub 5 lat stażu pracy w przemyśle stoczniowym na podobnym stanowisku,
  • Wymagania dodatkowe: znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Praca jednozmianowa.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Etapy rekrutacji

  • Do składanych aplikacji prosimy o dołączenie następujących zgód na przetwarzanie danych osobowych:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV lub list motywacyjny, inne) dla potrzeb obecnej rekrutacji przeprowadzanej przez G+K SteelCon Sp. z o.o. z siedzibą w Świnoujściu.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV lub list motywacyjny, inne) przez G+K SteelCon Sp. z o.o. z siedzibą w Świnoujściu również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami RODO przez okres 2 lat od dnia złożenia aplikacji.

Czas pracy

Pełen etat

Branża: Przemysł stoczniowy

Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Zamieszczono: 2018-11-13

Ważna do: 2018-12-02

Ilość wyświetleń: 159